Jako dietetyk mobilny oferuję konsultacje z dojazdem do domu lub pod wskazany adres na terenie Świdnicy i okolic.

Jeśli masz napięty grafik i nie masz czasu umówić się ze mną na spotkanie to możesz także skorzystać z konsultacji i diety online.

Porady i zalecenia żywieniowe będą dla Ciebie nie tylko drogą do osiągnięcia równowagi zdrowotnej, ale również przyczynią się do trwałych zmian nawyków żywieniowych. Uzyskasz wiele wskazówek, jak na co dzień realizować zasady zdrowej diety

Chcę Ci pokazać, że małe zmiany wprowadzane do jadłospisu mogą pozytywnie wpływać na zdrowie i samopoczucie.

Oferta

Pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wspólnie ustalimy Twoje oczekiwania, cel wizyty oraz konkretny plan działania.

Pierwsza wizyta obejmuje:


Jak się przygotować?

Warto zabrać ze sobą aktualne wyniki badań (morfologia, profil lipidowy, poziom glukozy i insuliny na czczo, wyniki badań tarczycy, itd.).

Wizyta kontrolna

Warto kontrolować postępy terapii, dlatego w zależności od Twoich potrzeb ustalimy wizyty kontrolne co 3 – 4 tygodnie.

Wizyta kontrolna obejmuje:

Jeżeli chcesz to mogę dodatkowo zaplanować Twój indywidualny, szczegółowy jadłospis wraz z przepisami i listą zakupów

Edukacja żywieniowa

Jest to dobra forma nauki zdrowego odżywiania. Sam wybierasz temat i miejsce realizacji szkolenia lub dostajesz propozycję ode mnie. Prowadzę szkolenia skierowane do konkretnych grup docelowych (dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży, osób odchudzających się, osób starszych, itp). Warsztaty/szkolenia dla przedszkoli, szkół, grup zorganizowanych, firm o różnorodnej tematyce dotyczącej promocji zdrowia i prawidłowego odżywiania.

Dieta online

Nie chcesz opuszczać zacisza domowego? Brakuje Ci czasu na spotkanie lub rozmowę ze mną? Wystarczy, że wypełnisz ankietę! Później ja przeanalizuję Twoje preferencje i przyzwyczajenia żywieniowe, a następnie ułożę dla Ciebie indywidualny 7-dniowy lub 14-dniowy jadłospis wraz z przepisami i listą zakupów.

  • Kontakt

    Prawa autorskie © 2018 CalorEAT Gabinet Dietetyczny.